Zanócz Rolland és Noel is remekelt a többnapos világkupán, a legeredményesebb páros lettek.

Július 11-e és 16-a között a franciaországi Commercy adott otthont az MX Master Kids 2014 Világkupának. A 27 ország 750 versenyzőjét felvonultató megmérettetésen két orosházi is rajthoz állt, és kiváló eredményt ért el.

Rolland és kisfia, Noel keményen húzta a gázt Franciaországban is (Fotó: család)

Az orosházi motocross versenyző, Zanócz Rolland ezüstérmet szerzett, míg kisfia, a 7 évesen a 8 évesek közt versenyző Noel a negyedik helyet érte el.
– Fantasztikus verseny volt, rengeteg indulóval és izgalmas futamokkal. A selejtezőket három napon át rendezték, a döntőbe végül a legjobb negyven jutott. Örömteli, hogy ilyen jó eredményekkel zártunk, apa-fia kettősünk a legeredményesebb csapat lett a franciaországi világversenyen – mondta el az OrosCafénak Zanócz Rolland.

Az orosházi motocross versenyzőkre pihenő egyelőre nem vár. A francia kupáról egyenesen egy hazai versenyre vezet az útjuk.

Forrás: OrosCafé