Telefonkönyv

Polgármesteri Hivatal

5900 Orosháza, Szabadság tér 4-6.
Tel: +36-68/413-022 (zöld vonal: 80/931-001)
Fax: +36-68/411-545

A telefonkönyvben megtalálhatók:

  • az önkormányzat választott képviselői
  • az önkormányzat által létrehozott állandó bizottságok tagjai
  • a nemzetiségi önkormányzatok választott képviselői
  • a polgármesteri hivatal dolgozói
Antal László képviselő (FIDESZ-KDNP), bizottsági tag 68/514-202 antal.l@mailbox.hu
Antal Lászlóné Gazdasági Dolgozó 68/411-049 adoadmin@oroshaza.hu
Balázs István Szociális És Gyámhatósági Ügyintéző 68/514-288 balazs.istvan@oroshaza.hu
Bálint Krisztina Anyakönyvvezető 68/514-246 balint.krisztina@oroshaza.hu 
Balogh Ákos Irodai Kisegítő 68/514-205 balogh.akos@oroshaza.hu 
Benke Csilla Erzsébet Belső Ellenőr 68/514-222 benke.csilla@oroshaza.hu 
Bodóczi András képviselő, bizottsági tag (Közösen Orosháza Városáért! Lokálpatrióta Mozgalom – JOBBIK – DK – Momentum – Mindenki Magyarországa) 30/621-3381 bodoczyandras@gmail.com
Bogdánffy Csaba Település-Üzemeltetési Ügyintéző 68/514-211 bogdanffy.csaba@oroshaza.hu 
Bondárné Nagy Edit Iktatási Ügyintéző 68/514-240 bondarne.n.edit@oroshaza.hu
Boros Edit Pénzügyi-Számviteli Ügyintéző 68/514-260 boros.edit@oroshaza.hu
Burján Ferenc Közbiztonsági referens 68/514-289 burjan.ferenc@oroshaza.hu
Czinkócziné Korcsok Judit Analitikus Könyvelő 68/514-290 czinkoczine.k.judit@oroshaza.hu
Csécsei Pálné Pénzügyi Ügyintéző 68/514-290
Csúzi Márta Anyakönyvvezető 68/514-274 csuzi.marta@oroshaza.hu
Dancsó Erzsébet Pénzügyi-Számviteli Ügyintéző
Dávid Zoltán Polgármester (FIDESZ-KDNP) 68/514-202 polgarmester@oroshaza.hu
Demeter Csaba Informatikus 68/514-262 demeter.csaba@oroshaza.hu
Dénes Erika Pénzügyi-Gazdálkodási Ügyintéző 68/514-277 denes.erika@oroshaza.hu
Dénes Ildikó bizottsági tag (Társadalmi Kapcsolatok Bizottsága)
Dénes Tünde Általános Igazgatási Osztályvezető 68/514-279 denes.tunde@oroshaza.hu
Dobróka Ágnes Adminisztrátor 68/514-215 dobroka.agnes@oroshaza.hu
Dr. Abonyi Lajos 1. elnök (Orosházi Német Nemzetiségi Önkormányzat) 70/332-1315 eleken@freemail.hu
Dr. Berczely Zsuzsanna Jogi Előadó 68/514-223 berczely.zsuzsanna@oroshaza.hu
Dr. Burai Mihály István Jegyző 68/514-229 jegyzo@oroshaza.hu
Dr. Krámli Tamás Irodavezető-Helyettes 68/514-243 kramli.tamas@oroshaza.hu
Dr. Ligeti Lea Adrienn Általános Igazgatási Osztályvezető-Helyettes 68/514-250 ligeti.lea@oroshaza.hu
Dr. Miszlai Judit Jogtanácsos 68/514-259 miszlai.judit@oroshaza.hu
Dr. Nikolics Nikoletta Aljegyző 68/514-229 nikolics.nikoletta@oroshaza.hu
Dr. Ökrösné Dr. Mészáros Ágnes Jogász 68/514-258 okrosne.m.agnes@oroshaza.hu
Dr. Szabó Ervin képviselő, bizottsági tag (Közösen Orosháza Városáért! Lokálpatrióta Mozgalom – JOBBIK – DK – Momentum – Mindenki Magyarországa) 30/272-8162 info@drszaboervin.hu
Dr. Szántó Mária Jogtanácsos 68/514-255 szanto.maria@oroshaza.hu
Égető Kitti Szociális És Gyámhatósági Ügyintéző 68/514-268 egeto.kitti@oroshaza.hu
Farkas Andrea Nemzetiségi Önkormányzat elnöke (Orosháza Város Román Nemzetiségi Önkormányzat)
Fazekasné Nagy Éva Kistérségi Referens 68/413-022 176. mellék fazekasne.n.eva@oroshaza.hu
Fetser János képviselő (MSZP), bizottsági tag 68/512-760 oroshaza@mszp.hu
Gál Ágnes Hatósági Ügyintéző 68/514-237 gal.agnes@oroshaza.hu
Godár Andrea Pénzügyi És Gazdálkodási Osztályvezető 68/514-292 godar.andrea@oroshaza.hu
Gönczi Orsolya Gizella Szociális És Gyámhatósági És Egészségügyi Osztályvezető-Helyettes 68/514-241 gonczi.orsolya@oroshaza.hu
Héjjas Gyöngyi Mária Szociális És Gyámhatósági Ügyintéző 68/514-244 hejjas.gyongyi@oroshaza.hu
Horváth Lajos Zsolt Gépjárművezető
Horváth Zsigmond Végrehajtási Ügyintéző 68/514-249 horvath.zsigmond@oroshaza.hu
Horváthné Kliment Marianna Pénzügyi Ügyintéző 68/514-280 horvathne.k.marianna@oroshaza.hu
Hrubák Bettina Szociális És Gyámhatósági Ügyintéző 68/514-281 hrubak.bettina@oroshaza.hu
Hudákné Dombovári Orsolya Humánpolitikai Referens 68/514-265 dombovari.orsolya@oroshaza.hu
Huszárik-Rusznák Petra Állattartási És Hulladékgazdálkodási Hatósági Ügyintéző huszarik.r.petra@oroshaza.hu
Ianos Marius Nemzetiségi Önkormányzat elnökhelyettese (Orosháza Város Román Nemzetiségi Önkormányzat)
Jankóné Tóth Olga Izabella Műszaki Ügyintéző 68/514-266 jankone.t.olga@oroshaza.hu
Keresztesné Bányai Nikoletta Hagyatéki Ügyintéző 68/514-254 keresztesne.b.nikoletta@oroshaza.hu
Királyné Kovács Krisztina Adminisztrátor 68/514-229 kiralyne.k.krisztina@oroshaza.hu
Kiss Éva bizottsági tag
Klemmné Kalcsó Lilla Mária Szociális És Gyámhatósági És Egészségügyi Osztályvezető 68/514-227 klemmne.k.lilla@oroshaza.hu
Kovács Endre bizottsági tag
Kovács Péter Dávid képviselő (FIDESZ-KDNP), bizottsági elnök 68/411-821 pkovacs197@gmail.com
Kovács Rózsa Takarító
Kránitz Szabina Adóügyintéző 68/514-230 kranitz.szabina@oroshaza.hu
Lövei Ferenc képviselő (FIDESZ-KDNP), bizottsági elnök 30/555-8181 lovei.ferenc@oroshaza.hu
Madarász László Energetikus 68/514-252 madarasz.laszlo@oroshaza.hu
Magonyné Urbán Zsuzsanna Ifjúsági referens m.urbanzsuzsa@gmail.com
Mákné Berki Ágnes Belső Ellenőr 68/514-283 makne.b.agnes@oroshaza.hu
Markó Tibor Közterület Gondozó, Épület Gondnok
Menezdorf Ákos Költségvetési Ügyintéző 68/514-207 menezdorf.akos@oroshaza.hu
Merza Cintia Titkárnő 68/514-229 merza.cintia@oroshaza.hu
Nagy Tünde Ivett Anyakönyvvezető 68/514-274 nagy.tunde@oroshaza.hu
Nagyné Kovács Nóra Pénzügyi És Számviteli Ügyintéző 68/514-214 kovacs.nora@oroshaza.hu
Nagyné Szalai Katalin Nemzetiségi Önkormányzat képviselője (Orosháza Város Román Nemzetiségi Önkormányzat)
Németh Ágnes Adminisztrátor
Németh Béla Képviselő (FIDESZ-KDNP), Bizottsági elnök 68/411-821;30/278-5580 nemethbela1946@gmail.com
Novák Péter főépítész 68/514-228 nemethbela1946@gmail.com
Oláh Viktor Pályázatíró ,Projektmenedzser 68/514-291 olah.viktor@oroshaza.hu
Olasz Mónika képviselő, bizottsági elnökhelyettes (FIDESZ-KDNP) 30/768-4667 olasz.monika@gmail.com
Olaszné Kovács Erika Adóügyintéző 68/514-242 olaszne.k.erika@oroshaza.hu
Oravecz Nóra képviselő, alpolgármester 68/514-226 oravecz.nora@oroshaza.hu
Papp Róbert képviselő, bizottsági tag (Közösen Orosháza Városáért! Lokálpatrióta Mozgalom – JOBBIK – DK – Momentum – Mindenki Magyarországa) 70/378-0489 papprobi38@gmail.com
Papp-Briezsnyik Ágnes Pénzügyi És Számviteli Ügyintéző 68/514-290 papp.b.agnes@oroshaza.hu
Pardi Gergely Műszaki Ügyintéző 68/514-252 pardi.gergely@oroshaza.hu
Patyi Gábor Oktatási, Kulturális, Sport Referens 68/514-251 patyi.gabor@oroshaza.hu
Pócsik Márta Pénzügyi Ügyintéző 68/514-212 pocsik.marta@oroshaza.hu
Pócsikné Tomik Ilona Gazdasági Dolgozó 68/514-277 pocsikne.t.ilona@oroshaza.hu
Püspöki-Sinka Edit Osztályvezető 68/514-287 puspoki.s.edit@oroshaza.hu
Quintz Zsolt Nemzetiségi Önkormányzat képviselője (Orosházi Német Nemzetiségi Önkormányzat) 30/229-7729 quintz@t-online.hu
Raffai János képviselő, bizottsági tag (Közösen Orosháza Városáért! Lokálpatrióta Mozgalom – JOBBIK – DK – Momentum – Mindenki Magyarországa) 30/481-8484 raffaijr@gmail.com
Rideg Éva Út-, Járdaépítési És -Fenntartási Ügyintéző 68/514-235 rideg.eva@oroshaza.hu
Sándor Zoltánné bizottsági tag
Sebők Éva képviselő, bizottsági tag (Közösen Orosháza Városáért! Lokálpatrióta Mozgalom – JOBBIK – DK – Momentum – Mindenki Magyarországa) 70/510-9988 sebok.eva@momentum.hu
Selyem Erika Takarító
Simon Kitti Közterület Felügyelő 68/514-248 simon.kitti@oroshaza.hu
Simondán Gusztáv Elnök (Orosháza Város Roma Nemzetiségi Önkormányzata) 06-30/813-8779 gusztav.simondan@freemail.hu
Simondán Roland Milán Elnökhelyettes (Orosháza Város Roma Nemzetiségi Önkormányzata)
Sin Mária Ilona Pénztáros 68/514-232 sin.maria@oroshaza.hu
Sonkolyos Mihály Attiláné Takarító
Szabó Ildikó Katalin Pénztáros 68/514-231 szabo.ildiko@oroshaza.hu
Szántó Péter Műszaki Ügyintéző 68/514-209 szanto.peter@oroshaza.hu
Szász Edit Pénzügyi És Számviteli Csoportvezető 68/514-239 szasz.edit@oroshaza.hu
Takács Ágnes Katalin Környezetvédelmi Ügyintéző 68/514-269 takacs.agnes@oroshaza.hu
Tóth Bettina Adminisztrátor 68/514-285 szabo.bettina@oroshaza.hu
Tóth Tünde Krisztina Iktató Ügyintéző 68/514-245 toth.tunde@oroshaza.hu
Tóth Viktor Márk Gondnoksági Csoportvezető 68/514-253 toth.viktor@oroshaza.hu
Tóth-Kása Sándor képviselő, bizottsági tag (FIDESZ-KDNP) toth-kasa@t-online.hu
Tóthné Brlázs Ildikó Hatósági Ügyintéző 68/514-205 tothne.b.ildiko@oroshaza.hu
Tóthné Lelóczki Andrea Hagyatéki Ügyintéző 68/514-282 tothne.l.andrea@oroshaza.hu
Trellegyikné Tóth Tímea Andrea Pénzügyi És Gazdálkodási Osztályvezető-Helyettes 68/514-256 trellegyikne.t.timea@oroshaza.hu
Ugróné Bjelik Márta Zsuzsanna Titkárnő 68/514-202 ugrone.b.marta@oroshaza.hu
Varga Emma Pénzügyi Ügyintéző 68/514-217 varga.emma@oroshaza.hu
Vas Norbert Informatikus 68/514-216 vas.norbert@oroshaza.hu
Vecsernyés Józsefné Szociális És Gyámhatósági Ügyintéző 68/514-273 vecsernyes.jozsefne@oroshaza.hu
Verasztó Ervin Adócsoport Vezető 68/514-238 veraszto.ervin@oroshaza.hu
Zentai Anna Költségvetési Ügyintéző 68/514-261 zentai.anna@oroshaza.hu